Nadbytek pro bohaté a nedostatek pro chudé

Proč jenom lidská kultura je rozdělená na bohaté a chudé? Příčinou je zde pokrytectví, čím větším pokrytcem budeš tím lépe se zde i mít budeš, největší záhadou je otázka kdo nebo co je stvořitelem vesmíru a života, stvořitelem vesmíru a života jsou pravidla a normy, podle kterých vesmír a život funguje, nebyla zde subjektivní osoba, která by vše stvořila, to jsou jenom pohádky pro naivní děti. 
 
Vše zde jsou jenom programy, podle kterých zde vše funguje, člověk je naprogramovaný evolucí a společností k tomu aby dočasně sloužil systému, vše je zde hra podle pravidel která určuje situace nebo pravidla určuje společnost, smrt je konec hry, a po smrti zde už nic není. 
 
Pokud nějaký ideologický fanatik pozabíjí ve válce nebo revoluci, mnoho cizích lidí, tak on násilně ukončil mnoho inteligentních programů, protože si myslel, že se tím něco zde změní, násilí ale nic zde nezmění k lepšímu, jenom vynálezy, které se realizují, mohou zde něco změnit k lepšímu. 
 
Nepotřebujeme drahé zbraně, potřebujeme drahé moderní stroje, které nám budou sloužit v továrnách. Všimněme si toho, že veliké diktatury, mají i veliké armády, aby díky těmto armádám, se udrželi dlouho u moci, člověk se stal díky civilizačním výhodám invazním druhem, jsme něco jako medúzy, taky parazitujeme bezcitně na svém okolí. 
 
Zakopaný pes je v protekcionismu, následkem je to že slepý vede slepé, je třeba protekcionismus eliminovat a vybrat ty nejlepší z nás na to aby nás vedli do lepší budoucnosti, ve sportu není protekcionismus a proto máme sport tak rádi, jak si to uděláme takové to i budeme mít, místo chození k ubohým volbám, bude sledovat uchazeče o vysoká místa jak spolu soutěží, abychom podle díla uchazečů poznali, kdo je z nich objektivně nejlepší na vysokou státní funkci.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu