Přeskočit na obsah

Ano, z čertů nikdo anděly neudělá podle Kouby

Pokud je zde chyba je třeba jí najít a opravit to je logické, často jsou chyby skryté nebo je nechceme vidět, klasickou chybou je nahrazení profesionality za amatérismus, který z dálky vypadá profesionálně. Podívejme se na to, že když to nejde po dobrém, tak to řešíme po zlém, a proto má každý čert v hlavě peklo, a to řeší tím, že kouří cigarety a pije rum. Jelikož označení čert bylo čertům nepříjemné, tak se čerti dohodli že se přejmenují na; člověka, soudruha, Roma atd.

Potom čerti přejmenovali Satana na Hospodina, vše je zde o snaze, aby to z dálky vypadalo lépe, proto je zde v pekle; pohádka, mytologie, náboženství, politika, reklama atd. Pokud někdo v pekle mocným čertům nastaví objektivní zrcadlo a ukáže jim že mají v hlavě peklo, tak se na něj mocní čerti vrhnou a zabijí toho neposlušného čerta. Jenže každá dogmatická totalita v pekle je zde dočasně, protože z čertů nikdo anděly neudělá, po dobrém ani po zlém.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.