Náboženství považuje oblečené opice za hříšníky

Vše je zde založeno na organizování; času, prostoru, práce, ekonomiky, psychiky, atd. pokud zde jsou chyby tak organizace chybně funguje, používám mnoho techniku a programy, často se setkávám s chybami a hledám příčiny chyb, nejčastější příčinou chyb jsou změny, se kterými se nepočítalo. Podívejme se na operační systém Windows, zde jsou časté změny a tak často i něco nefunguje a nebo je požadováno časté restartování.

Z uživatelů operačního systému se stávají testeři operačního systému, finální stabilní verze Windows je utopie, pokud potřebujete stabilitu tak budete muset použít Linuxovou distribuci; Debian, Kubuntu, MX Linux, atd. budete ale tím mít problém že nebudete mít už k dispozici mnoho programů a ovladačů, které nabízí Windows. V principech je vše podobné, a tak podobně jako Windows funguje; ekonomika, politika, náboženství, umění, móda, školství, rodina, psychika, atd. vše se točí okolo ovladačů a programů, ve kterých jsou chyby.

Srazili jste se zase s blbcem, který vám u pokladny v obchodě říká, udržujte veliké rozestupy a přitom musíte cestovat přeplněnou hromadnou dopravou, kde nejsou žádné rozestupy a máte problém se tak protlačit ke dveřím, abyste mohli vystoupit. Zde se dostáváme k tomu, že je zde přelidnění a tím i degenerace, následkem jsou logicky i pandemie a války, každý problém má svojí příčinu, často je příčina problému skrytá a jenom specialista dokáže najít příčinu lidských problémů.

Náboženství považuje oblečené opice za hříšníky a nabízí jim odpustky, to je jenom divadlo, z pohledu vědy jsou oblečené opice evoluční nepovedenou testovací verzí a povedenou finální verzí je autonomní inteligentní robot na akumulátory, to povede už brzo k tomu, že se oblečené opice přemístí z civilizace do rezervace. Roboti budou v továrně vyrábět roboty a robot prezident bude vyznamenávat roboty, takto skončí problém s operačním systémem Windows a místo něj zde bude použit pro roboty stabilní Debian.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..