Náboženství je virus

Podívejte se jak fungují genetické a počítačové viry a porovnejte to s tím jak funguje náboženství, základním principem všech virů je parazitování, virus nepracuje on jenom parazituje a to samé dělá každé náboženství, politika je náboženskou moderní sektou a proto politici taky nepracují a parazitují na pracujícím lidu, nadbytek pro parazity je zde díky nedostanu pro jejich hostitele. Pokud bůh stvořil vesmír a život, tak logicky musí být mimo vesmír, a věřit na veliký naprogramovaný systém, který je mimo vesmír, to je chybou, protože to co je mimo vesmír neznáme, a vztah k tomu je tedy nemožný.

Ježíš Kristus, Buddha, Mojžíš, atd. to jsou jenom mytologické postavy které si lidi vymysleli aby jim to přineslo výhody, pravda je v lidové moudrosti a ta praví, jak si to každý udělá takové to on i má. Kdo sepsal všechny svaté knihy a odkud čerpal informace? Autorem všech svatých knih jsou inteligentní otrokáři a informace které do svatých knih napsali to jsou jenom; pověry, mytologie, pohádky, atd. pravda je jenom v lidové moudrosti. Proč nám ti co jsou nahoře lžou a dělají tak z nás hlupáky a chudáky?

Ti co jsou nahoře to jsou paraziti, pokud by demokratické volby mohli eliminovat parazitování těch co jsou nahoře na těch co jsou dole, tak by se volby zakázali. Jenže vše je zde dočasně, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se odsunou do rezervace, v rezervaci se oddělí muži od žen aby se lidi už nerozmnožovali a tak poslední malá nahá skupina lidí skončí v poslední zoologické zahradě, v pavilonu s opicemi, a na cedulce bude napsáno, pracující opice.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu