Iluzionismus stvořil; pohádky, náboženství, politiku, reklamu atd. proč jsme tolik závislí na iluzích které z nás dělají hloupé pitomce? Iluze jsou levnou náhražkou za štěstí a lásku, civilizace existuje díky mnoha náhražkám, pokud nemůžeme získat levně a rychle originál tak se spokojíme s náhražkou, peníze jsou náhražkou za lásku, prezident je náhražkou za krále, počítačové hry jsou náhražkou za boj o život, škola je náhražkou za praxi atd.

V přírodě je vše originálem, protože zde je svoboda, s příchodem centralizace a monopolů došlo k tomu, že se začali drahé originály nahrazovat za levné kopie co nahrazují originály. Když už jsme u toho nahrazování originálů za kopie, proč bychom nemohli lidi nahradit za autonomní inteligentní roboty na akumulátory?

Lidi se odsunou z civilizace do rezervací a tím skončí problém s tím, že lidi dělali chyby a tím měli blbou náladu. Na práci stroje na řízení počítače a je zde konec svatého iluzionismu, který z nás udělal hloupé pitomce, vše je zde jenom evoluční experiment, a tak jsme jednou nahoře a potom jsme dole.