Přeskočit na obsah

Na počátku všeho jsou příběhy

Od pradávna marně hledáme odpovědi na otázky, co bylo na počátku a co bude na konci, vše zde má počátek a konec protože vše se evolučně jistě recykluje. Na počátku všeho jsou příběhy, konec příběhu umožňuje vznik nového příběhu, každý příběh je dočasný proces, některé procesy se pravidelně opakují a jiné se neopakují, některé procesy jsou skutečné a jiné procesy nejsou skutečné.

Každý proces to je práce, vše zde pracuje, hodnoty vznikají jenom z práce, aby se hodnoty mohli se ziskem prodat tak zde je; reklama, propaganda, dogmatismus, monopol, centralizace, dezinformace, protekce, korupce, cenzura, mafie, populismus, humanismus, vandalismus, extrémismus, drogy, prostituce atd.

Vytvořili jsme pokryteckou konzumní civilizaci, ve které jsme nahradili; pravdu za propagandu, lásku za peníze, morálku za výhody atd. už zbývá jenom nahradit globálně lidi za autonomní inteligentní GVKB roboty na akumulátory, takto skončí starý dlouhý příběh, ve kterém jsou u moci oblečené opice s titulem a bude zde nový příběh ve kterém bude u moci GVKB umělá globální inteligence. 

Štítky: