Na myšlení a vědění, zde bude umělá EU inteligence, ty zde budeš na práci

Samozřejmě že ideální prezident je Vit Kouba, proč on tedy nekandidoval? Lidi potřebují ještě pět let mít za prezidenta amatéra, aby jim konečně došlo, že slepý nemůže vést slepé, jakou politiku a ekonomiku bude prosazovat Vit Kouba? Nebude to politika, bude to digitální logika, vše je zde jenom hra o to, co každý potřebuje a miluje, a tato hra musí mít logická pravidla, která se budou dodržovat a nebudou zde pro nikoho výjimky. Vše bude řídit u nás jenom EU umělá inteligence, nebudou zde peníze, ani zde nebude soukromé vlastnictví, každý dostane identifikační EU čip a bude mít každý den vymezeno, co smí a co nesmí.

Soukromí bude vyhlášeno za stejný zločin jako vražda, vše bude veřejné, lidi budou chodit po EU v létě nazí, a nikomu to nebude vadit. Lidi budou říkat, co si myslí a nikomu to nebude vadit, extremismus bude v EU eliminován, a tak láska a pravda vyhraje nad nenávistí a lží. Na myšlení a vědění, zde bude umělá EU inteligence, ty zde budeš na práci, a za práci v EU dostaneš jídlo a oblečení, cigarety a pivo zmizí z EU obchodů, a místo nich zde budou jogurty a česnek.

Jelikož v EU je mnoho lidí nemocných fyzicky a psychicky, tak se o ně postarají specialisté ve velikých pracovních EU táborech, fyzická práce na čerstvém vzduchu, je optimálním lékem pro zdegenerovaného člověka, právě práce proměnila zvíře v člověka. Základem pro funkční systém je optimalizace, optimalizace eliminuje vše, co nebude optimální, u každého se bude každý den digitálně pomocí čipů a kamer vyhodnocovat, nakolik je on optimální součástí EU, ten, kdo nebude optimální, ten skončí v pracovním táboře. Chléb a hry, o tom je politický a ekonomický program, který nabízí EU prezident Vit Kouba, nikdo nebude v EU hladovět fyzicky a psychicky, k jídlu budou v EU jenom granule a psychicky lid nasytí jenom moudré myšlenky, které sepsal Vit Kouba, díky bohu vše zmohu, tak to je že vše k dobru je.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.