Na jakém hardware běží virtuální Matrix?

Ano, každý řídící systém potřebuje optimální hardware, pokud je zde vše v nás a okolo nás jenom dokonalou virtuální realitou, které moderně říkáme Matrix, tak je zde logicky otázka, na čem tento nekonečně veliký programový systém běží? Není zde nikde centrální vesmírný počítač, na kterém by tento Matrix běžel, systém je postaven decentralizovaně, a tak je zde nekonečné množství různých počítačů na kterých tento systém běží a tyto počítače mají nekonečné množství operačních systémů.

Občas zde jsou v Matrixu snahy o násilnou centralizaci a monopoly, ale tyto snahy jsou naivní a marné! Mnozí tvrdí že zde není žádný Matrix, a že je to jenom dočasná moderní sekta, která dělá z věřících lidí pitomce. Vždy to, co je zde nové je v konfliktu s tím, co je staré, mnoho tisíciletí zde byla víra v realitu, která nám byla svatá a najednou bychom se měli této klasické víry rychle vzdát a my to už nedokážeme!

Tvrdíte, že realita existuje, máte nějaký vědecký důkaz o tom, že realita skutečně existuje? Tvrdíte cítím bolest, a tak nespím a prožívám reálný životní příběh, jenže i bolest může být jenom iluzí! Pokud by bylo vše iluzí, tak by byl iluzí i hardware na kterém běží Matrix, hardware je pro Matrix je virtuální iluzí, protože iluze se spokojí s iluzorním hardware a iluzorními operačními systémy!

Vše v tomto matrixu jsou jenom příběhy, pomocí smyslů vnímáme příběhy a prožíváme příběhy, příběhy jsou jenom naší iluzí, není rozdíl mezi sny a dobou kdy nespíme! Logicky je zde otázka a jaký smysl má to, že je vše v nás a okolo nás jenom Matrix? Kdo si hraje ten nezlobí, to je smysl celého Matrixu, aby nedocházelo k problémům, tak je zde hra na realitu, která nahrazuje to, že zde není skutečná realita.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *