Myslíme, protože hrajeme hru o to, co potřebujeme

Podívej se do zrcadla a spatříš v něm svého největšího nepřítele, reklama z tebe udělala naivního pitomce, co dělá od narození do smrti jednu naivní pitomost za druhou, vše je zde obchod, ve kterém ten, kdo prodává chválí a kdo kupuje kritizuje. Za vším je hra o to, co milujeme a potřebujeme, pravidla hry určuje organizace nebo situace, myslíme, protože hrajeme hru o to, co potřebujeme.

Abys mohl vyhrát tak musí tvůj pitomý soupeř prohrát, nadbytek pro ty pitomce, co jsou nahoře je založen na nedostatku pro ty pitomce, co jsou dole, rovnost je zde jenom v tom, že je zde každý pitomec dočasným evolučním experimentem. Když něco nejde vyřešit po dobrém, tak to řeší pitomci po zlém, a tak zde jsou; ekonomické krize, nesplatitelné dluhy, revoluce, mafie, drogy, války, pandemie atd.

Většina pitomců se naivně dlouho snaží o to, aby byli rychle a snadno úspěšní a po čase jim dojde, že se točí v začarovaném existenčním kruhu, a tak že nikdy nedosáhnou úspěchu, následkem je stres a deprese, všude jsou jenom samé sliby, ale sliby by slibují a jenom pitomci se naivně dopředu radují, než jim dojde to, že jsou pitomci. Pokud je zde konzumní očistec plný pitomců, tak to jistě má i svoje příčiny, tou příčinou je to že dobrota je žebrota, zaléváme plevel a krmíme parazity.

Řešením je restartovat naši společnost tak že vše bude řídit jenom GVKB globální umělá inteligence napojená na čipy co budou mít pitomci v hlavě, GVKB čipy odříznou pitomý mozek od reality a mozek bude tak znát jenom GVKB umělou virtuální realitu, kde není už možné konat sobě a druhým zlo. Civilizace je o náhražkách, proč tedy nenahradit přirozenou realitu za umělou realitu, podívejme se na děti, jak hrají počítačové hry, je to příprava na to, že už brzo dostanou do hlavy GVKB čipy. Takto všude zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *