Myšlení vytváří náš charakter

Myslíme od narození do smrti a tím se utváří náš charakter, myslíme dokonce i když spíme naše sny vytváří naše myšlení, myšlení to je psychická práce, a náš charakter to je práce na kterou se myšlení specializuje. Pokud někdo řekne že mu to nemyslí tak on nás informuje o tom, že jeho psychická práce nefunguje optimálně z nějaké příčiny.

Mnoho lidí má dneska problémy s tím, že jim to správně nemyslí a příčinou je zde jejich nemoc, protože nemoci způsobují to, že nám to nemyslí, některé nemoci je možné vyléčit a jiné nemoci nejde vyléčit a můžeme je jenom dlouhodobě léčit. Tak jako onemocní člověk tak může onemocnět i společnost ve které člověk žije, onemocnět ale mohou i zvířata a rostliny, vše je nejisté a smrt je jistá.

Snažit se o to, aby nebyli lidi nemocní a nebyli nemocné společnosti je správné i když je to marná práce. V přírodě se nemoc neřeší, protože příroda je založená na tom mít hodně potomstva a se ztrátami se tak už počítá. Naše společnost se stala nemocnicí, protože je zde veliká péče o člověka, a tak člověk žije velmi dlouho i když je mnoho nemocný a už se mu nechce žít a trápit se nemocemi. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Inteligence se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.