Myšlení je složitý proces

Myšlení je jako stavebnice kdy z mnoho různých dílů něco postavíme, od jednoduchého myšlení vše postupuje k složitému myšlení. Ideální je mít informace a programy pomocí kterých rychle a levně něco z mnoha dílů postavíme. 
 
Náš lidský svět to je továrna na iluze, realita je pro nás zlá a tak jí nahrazujeme iluzemi, které nejsou zlé. Iluze fungují jako lék a tak jsou časově limitované při svém působení na nás, tak jako je na každou nemoc jiný lék, tak je i na každý problém jiná iluze. 
 
Myšlení nejde zastavit a tak myslíme od našeho sexuálního početí až do naší smrti, někdy říkáme, že nám to nemyslí, to znamená to, že myšlení správně nefunguje, jak potřebujeme. Každý člověk na světě má svoje originální myšlení, některé myšlení je nahoře a jiné je dole, většina lidí myslí přízemně a touží po tom, aby mysleli stejně jako celebrity co jsou nahoře. 
 
Naše myšlení se mění podle situace, ve které žijeme, nežijeme ve stejné situaci jako celebrity a tak logicky ani nemůžeme myslet jako celebrity. Závidíme těm, co jsou nahoře jejich výhody a jistoty, neuvědomujeme si to, že každý zisk je spojen i se ztrátou, ti co jsou nahoře nemohou být už sami sebou, a musí být tím, co jim zajistí to, že se nahoře udrží, co nejdéle to jde.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu