Myšlení je práce s informacemi

Myslíme od narození do smrti, naše myšlení stvořilo konzumní civilizaci, ve které mnoho tisíciletí existujeme, co je to myšlení, se kterým máme problémy? Myšlení je práce s informacemi, informace je potřeba neustále zpracovávat tak abychom měli z informací užitek, logicky jakákoli lidská práce je spojená s námahou a tím i únavou.

Proto je zde logicky snaha nějak to udělat abychom nemuseli pracovat, protože práci za nás udělají; zvířata, otroci, sluhové, stroje, roboti, programy, umělá inteligence atd. Pokud je za naši práci veliká odměna tak máme z práce i radost, naopak se vyhýbáme práci, za kterou není žádná odměna.

Zde se dostáváme k protekci, která těm, co jsou nahoře umožňuje to, že za málo práce mají velikou odměnu, a tak zde jsou mezi kariéristy všude mnoho tisíciletí závody, o to, kdo zde získá výhody, které si nezaslouží.

Vše je zde o limitech, které se překračují a následkem jsou problémy na které není řešení, lidí je na světě jako sraček a následkem jsou logicky války a pandemie, je třeba konečně eliminovat přelidnění a degeneraci, jak si to uděláme takové to i budeme mít, zavedeme globálně každoroční průkazy kvality.

Ten, kdo nebude mít platný roční GVKB průkaz kvality; těla, inteligence, vědomostí, morálky atd. ten bude eliminován v krematoriu, kontrolovat a eliminovat zmetky, to bude heslo nové GVKB doby, ve které lidi nelžou a nekradou. Každý je snadno rychle nahraditelný, nenahraditelná je jenom smrt, vše pomine a smrt zůstane.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *