Může sobec milovat cizí lidi?

Sobec může s cizími lidmi obchodovat, a ten obchod může z dálky vypadat někdy jako láska, z blízka poznáme, že to, není láska, ale je to nenávist s maskou lásky. Sobec se může stát dobrým hercem, aby zde získal; štěstí, úspěch, výhody, jistoty, popularitu, svatost, autoritu, moc, bohatství, vítězství, zdraví, lásku, sex, drogy, atd. Adolf Hitler je přímo ukázkovým příkladem sobce, který se stal dobrým hercem, a tak zde získal vše, co potřeboval a bylo mu jedno to, že po sobě zanechal miliony mrtvých lidí, a obrovské materiální škody. 
 
Sobec v druhých sobce spatřuje, zloděj v druhých zloděje spatřuje, parazit v druhých parazity spatřuje, atd. každý podle sebe druhé posuzuje o tom to zde je. Všimněme si toho, že společnost nemá ráda sobectví a tak každé náboženství je kategoricky proti sobectví, sobectví je jako rakovina, která nakonec zahubí každou lidskou kulturu, a na tuto rakovinu není léku. Sobectví ale není ve skutečnosti problém, problém je to, že sobectví není pod optimální kontrolou, přirovnal bych sobectví k ohni, který může zničit dům, ale který nám může dát teplo a světlo, jde jenom o to, mít oheň pod kontrolou. 
 
Pokud by bylo sobectví u Adolfa Hitlera pod optimální kontrolou, tak by nám nezpůsobilo problémy, jedinou možností jak sobectví dostat pod kontrolu je profesionální práce, musíme zakázat lidem amatérskou práci a lenošení, bude zde pro lidi jenom práce a spánek od narození do smrti, tak bude sobectví u lidí pod neustálou kontrolou, ten kdo nebude chtít profesionálně pracovat, ten skončí v pracovním táboře pod dozorem a zde se naučí tomu, jak se profesionálně pracuje. 
 
Za práci nebudou pro nikoho; peníze, výhody, jistoty, popularita, moc, bohatství, drogy, atd. bude zde přídělový globální systém na zboží a služby, z lidí se stanou obrazně očíslovaní mravenci, co nelžou a nekradou. Vše bude řídit GVKB umělá globální inteligence a GVKB policejní roboti, jakýkoli drzý odpor bude marný, takto zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží na věčné GVKB časy.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu