Může mít člověk zázračné schopnosti?

Pokud je u člověka talent, který se v dětství může rozvinout tak dojde většinou k tomu, že má člověk zázračné schopnosti, a tak je profesionálním; hudebníkem, hercem, malířem, spisovatelem atd. v knihách a filmech existují super lidé co umí různé zázraky které v realitě nikdo nedokáže.

Super člověk se super schopnostmi je literární postava, kterou si geniální spisovatel vymyslel, aby získal popularitu u svého příběhu, je to jenom obyčejná mediální propaganda, co se snaží o to, aby se něco dobře prodalo.

Proč věříme tomu, že reálně existuje; Bůh, Satan, Mojžíš, Ježíš Kristus atd. vždyť je to jenom obyčejná mytologie kterou si lidi vymysleli! Často opakovaná mytologie se pro věřící lidi stává svatou pravdou, než začnete něčemu věřit tak nejprve prověřujte pomocí porovnávání.

Všechny svaté lži, kterými nás krmí náboženství a politika, vznikli proto aby z toho měla mocná elita užitek, pácháme zlo, proto že nám to přináší veliký užitek, dobrota je žebrota. Podívejme se na to, že nám bylo mediálně tvrzeno že Windows 10 zde bude trvale a najednou je zde v prodeji Windows 11.

Pokud je váš počítač starý více než 3 roky tak na něj nejde nainstalovat Windows 11. Stejně tak si soudruzi naivně mysleli že zde budou existovat trvale, ale ukázalo se to, že myslet znamená hovno vědět, vše je zde nejisté a jenom smrt je zde jistá, vše, co má počátek to jistě má i konec, a tak brzo jistě skončí i kapitalismus, protože jej nahradí digitalismus. 

Digitalismus je o tom že hodnotu zde nebudou už mít peníze, ale hodnotu budou mít informační technologie a umělá inteligence. Vše je o tom že když složíme evoluční zkoušky tak evolučně postoupíme nahoru do vyspělejšího systému je to něco jako když jsme přešli z 32bitových počítačů na 64bitové počítače, co mají dneska už běžně 10 jader a 16 vláken

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *