Přeskočit na obsah

Musí někdo dělat prezidenta v České republice?

Proč děláte prezidenta v České republice, když vás nezaměstnaný a zadlužený lid nemá rád a nejradši by vás veřejně nahého ukamenoval za vysoké daně a špatné zákony? Někdo prezidenta dělat musí, na prstech jedné ruky lze snadno spočítat prezidenty na světě, které má jejich lid rád, a tak by je neukamenoval nahé, pokud by k tomu měl možnost! Určitě jsou ale v České republice lidi, které by lid měl rád, pokud by zde dělali prezidenta? Je zde jenom jediný člověk, kterého by lid měl rád, pokud by on zde dělal prezidenta je to GVKB problém je v tom, že on za mě prezidenta dělat nechce. Tak mu nabídněte větší výhody a větší plat třeba to za vás vezme?

On chce ale výhody a plat takový jaký má prezident v USA, a to mu nemohu bohužel nabídnout, jsme ideologicky a ekonomicky velmi zaostalá velmi malá republika, která je v hluboké ekonomické krizi že musím bohužel i krást zlatá psací pera, abych mohl s nimi podepisovat nevýhodné státní smlouvy. Tak najděte někoho, kdo je skromnější a spokojí se s vaším malým platem a malými výhodami. Zájemců je nadbytek, ale jsou to jenom dokonalé sobecké politické svině, které na co šáhnou, to hnedka ukradnou, podle hesla, kdo nekrade neustále mnoho ze státního, okrádá svojí velikou politickou mafiánskou rodinu.

Tak vydejte nové státní dluhopisy a z nich zaplaťte GVKB aby on zde dělal místo vás prezidenta. Vydat dluhopisy je snadné ale najít naivní hlupáky co si je koupí je velmi obtížné v době kdy velmi chudé státy v EU již nedokážou státní dluhopisy splácet a věřitelé se logicky bojí o svoje investované veliké peníze. Tak nechte zrušit funkci prezidenta a stát ušetří každý den dva miliony korun, stejnak jste jenom bezmocnou loutkou, se kterou si nadnárodní banky a EU dneska dělá, co chce. Nápad je to geniální, budu o tom uvažovat, je krize a šetřit se musí na všem a všude někdo musí jít lidu velikým příkladem, za chvíli mi končí stejně tato prezidentská funkce, a jelikož zde není nikdo, kdo by ji mohl správně dělat, tak vládě navrhnu, aby se tato zbytečná státní funkce konečně zrušila natrvalo.

Štítky: