Multikulturní civilizace je na hovno

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Odpovědí na základní otázku vesmíru a života je, pravda a láska je zde jenom za protekci, vše je obchod, ve kterém se mění hodnoty, pracujeme za peníze, nakupujeme za peníze, máme společné peníze, a tak vytváříme společnost atd. Aby zde vše optimálně fungovalo, tak zde musí být vytvořeno mnoho optimálních ohraničení, a musí zde být i kontrola tohoto ohraničení. Zákony, normy, předpisy, pravidla atd. to vše je ohraničení, toho, co je správné a co je chybné.

Podívejme se na problém s Romy, tento problém je zase jenom o tom že zde není optimální ohraničení a kontrola tohoto ohraničení, Romové k nám kdysi dávno přišli z Indie, protože se tam neměli dobře a chtějí zde žít stejně jako kdysi žili v Indii, jenže EU není Indie, proto jsou zde s Romy problémy, je třeba proto Romy vrátit zpět do Indie a zamezit tomu, aby se do EU mohli přistěhovat Romové a jiné kultury co se zde chovají v rozporu s předpisy EU.

Multikulturní civilizace je, jako když pejsek s kočičkou vařili dort, který nakonec snědl cizí pes, a bylo mu potom velmi zle. Dobrota je možná jenom k tomu, co si naši dobrotu zaslouží, čiň bláznům dobře a skončíš brzo v blázinci. My jsme v EU doma, my v EU budeme určovat pravidla hry, pokud někdo nebude v EU dodržovat svatá aktuální pravidla hry, tak bude muset opustit EU, nic nového pod sluncem, pokud zvíře porušuje pravidla smečky, tak musí smečku opustit!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *