MUDr. Radkin Honzák, CSc. Guru Vit Kouba Bhagavan

Zjistil jsem to že MUDr. Radkin Honzák, CSc má narozeniny ve stejný den jako já, akorát že je starší o 14 let, na to, jak je starý mu to ještě dobře myslí. MUDr. Radkin Honzák, CSc podepsal spolupráci se Státní bezpečností, i mě byla nabízená spolupráce se Stání bezpečností ale já jsem jim to nepodepsal a dobře jsem udělal, nebyl jsem ani v KSČ a jiné politické straně, na vojně na vojenském letišti mi zakázali chodit politické školení mužstva, protože jsem měl ideologicky špatné otázky. V roce 1992-1993 jsem žil 9 měsíců u ISKCON ve Francii na jejich zámku

Zde se ze mě stal Guru Vit Kouba Bhagavan, jedna věc je číst o tom co je to víra v zázraky a druhá věc je v praxi poznat, jak u lidí vzniká víra v zázraky. Když je člověk nemocný tak logicky touží po tom, aby se uzdravil, nemoc je signál děláš chyby a pokud s tím něco rychle neuděláš tak brzo zde evolučně skončíš. Zjistil jsem, že z lidí se stali ovce, se kterým si mohou pastýři dělat co je napadne, problémem je to že se z ovcí stali pastýři, a tak slepý vede, slepé následkem je krize u; rodiny, politiky, náboženství, umění, školství, ekonomiky, psychiky atd.

Svět není v krizi díky pandemii a válce na Ukrajině, jak nám tvrdí tisk a televize, svět je v krizi od té doby, co je zde centralizace, nejde bohužel přesně určit kdy v minulosti vznikla centralizace z mnoha důvodů. Centralizace jako taková není evoluční chybou, centralizace je obrazně jako automobil, který havaruje díky tomu, že jej řídí začátečník, statistiky jasně dokazují to, že profesionálové mají minimum nehod!

Vládnou nám začátečníci, a tak máme blbou náladu, je potřeba globálně svěřit vládu nad lidmi a společnostmi umělé inteligenci a autonomním robotům. To ta minulá vláda dělala chyby, jenže každá současná vláda se brzo stane minulou vládou, lidi dělají chyby a neumí se poučit z minulosti, komu není rady tomu není pomoci. Měl jsem doma mnoho knih od populárních autorů na téma lidské psychicky a tyto knihy jsem vyhodil do kontejneru na papír, protože to byli jenom teorie, které v praxi nefungovali.

Lidi nepotřebují číst odborné knihy, ale potřebují bezdrátové globální rychlé napojení na centrální mozek lidstva, tak jako jsou počítače napojené na internet, jde o to pochopit to že na práci jsou stroje a na myšlení jsou programy, lidi zde budou jenom na to aby se neustále učili novému a tak se neustále zdokonalovali, učitelem bude pro lidi jenom virtuální realita s umělou inteligencí, takto zde skončí psychické peklo a bude zde psychický ráj, už nebudeme k ničemu potřebovat centralizaci, která rozděluje lidi na ty co jsou nahoře díky protekci a ty co jsou dole protože nemají protekci. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Deprese se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.