Mrtvou krávu nepodojíš, o tom je princip konzumní ekonomiky

Je to pořád o tom samém, rozvojové národy jsou zaostalé a jenom modernizace a optimalizace může eliminovat zaostalost! Prý u nás je nedostatek dělníků a je třeba proto zajistit přísun dělníků z ciziny, to je cesta do pekla, musíme modernizovat a optimalizovat, ovšem modernizace a optimalizace, to jsou veliké investice, a potom by nám scházeli peníze na mnohé jiné. To jak stát a podniky hospodaří s penězi je přísně tajné, a mnohé informace se dokonce i falšují!

Z cizího krev neteče, stát je ekonomicky negramotný, stát nejde řídit jako podnik, pokud stát není podnik, co to vlastně je? Stát je burza, a ten kdo vlastní kontrolní akciové balíky, ten zde vše řídí, za vším byli a budou peníze, pravda a láska, je zde už jenom za peníze. Mrtvou krávu nepodojíš, o tom je princip konzumní ekonomiky, každý si musí dávat veliký pozor na to, aby se nesnažil dojit mrtvou krávu.

Vše zde je obchod, ve kterém je něco za něco, mnohdy jsme ale okradení díky tomu že jsme neměli informace. Podívejme se na problém lhaní, všichni lžou, a někteří mají lhaní dokonce jako svoje povolání! Peníze nesmrdí, o tom to zde často je, co na tom, že po nás zde bude potopa. Stali jsme se v EU pátým kolem u vozu, jsme jenom rezervou a podle toho se s námi zachází, kdo bude investovat do něčeho, co je zde jenom pátým kolem u vozu?

Přesouvají se k nám jenom takové práce, o které v Německu už nikdo nestojí, protože za nic ekonomicky nestojí! Vlastně, nám zde už nic nepatří, vše jsme prodali cizincům, a jsme zde tak už jenom na podřadné otrocké práce. Jasným ukazatelem zaostalosti je stáří osobních aut v národě, nemáme na to, abychom si mohli koupit nová auta, a tak jezdíme v autech, co jsou ve špatném technickém stavu.