Mozek to je továrna na pravidla

Sám jsi nic, a je jedno jestli jsi prezident nebo dělník, prioritou pro nás jsou vztahy, a kolem vztahů se točí náš život, a naše kulturní civilizace. Většinou je zde snaha, využívat vztahy k manipulaci s lidmi, nebo k jiné manipulaci, vadí nám ale, pokud s námi druzí egoisticky manipulují. Konáme často egoisticky druhým to, co nechceme aby druzí konali nám, následkem je logicky deprese, a konzumace drog nebo léků na deprese, taky zde může být útěk do světa iluzí, který je v; pohádce, nábožensví, snech, umění, atd. Jak vlastně funguje náš mozek? 
 
Mozek to je továrna na pravidla, do mozku přicházejí informace a programy, mozek tyto suroviny zpracuje, a vyrobí pravidla podle kterých se má něco konat. Pokud někdo upadne do bezvědomí, tak to znamená, že jeho tělo nemá k dispozici všechny hodnotná pravidla, které mozek vytvořil, příčinou bezvědomí jsou nejčastěji drogy nebo úrazy. Problém pravidel je, že se musí neustále optimalizovat, protože se zde vše rychle mění, proto musíme dlouho spát, aby se mohla všechna tato pravidla optimalizovat, podobné je to i s operačními systému u počíatčů, zde je taky nutné občas počítač restartovat, aby se nahráli aktualizace.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu