Moudrým čas slouží a hloupým čas vládne

Čas je doba, která je pro někoho dlouhá a pro jiného krátká, můžeme čas dneska zaznamenat na fotografie nebo na film, jenže to je jenom náhražka. Moudrým čas slouží a hloupým čas vládne, prodáváme svůj čas za peníze a výhody, ale nikdo si pro sebe čas nekoupí, je čas práce a čas odpočinku.

Vše je zde dočasně, mnoho lidí říká že nemá čas, ve skutečnosti ale časem plýtvají na pitomosti. Spěcháme, protože nemáme čas, při fotografování je potřeba nastavit správný čas, aby byla fotografie ostrá, pokud fotíte mobilem tak automatika za vás nastaví správný čas, moderní doba vše automatizuje a vše tak za nás automaticky nastavuje, mnoho lidí tak má svůj čas optimálně využitý natolik, že už nemají čas na sebe! 

V minulosti měli lidi na sebe čas, nikam se nespěchalo a časem se vše vyřešilo, nebude to už trvat dlouho a bude zde umělá inteligence a virtuální realita, následkem bude to že náš čas bude rychle utíkat a z nás se stanou jenom loutky se kterými snadno manipuluje čas. Dejde mi čas abych mohl dokázat zázraky, o tom je digitální svět, ve kterém nemáme už na nic čas. Na věčné časy je zde jenom čas, on má na vše čas, a tak on pozná co je správné a co je chybné.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *