Přeskočit na obsah

Morálka proměnila býky na voly

Sex, drogy, peníze, deprese atd. to je konzumní společnost. Konzumuj a chcípni, to je krutá realita v konzumní společnosti. Systém je zde založen na tom že 1 % lidí kontroluje na světě 99 % lidí, jde obrazně o mocenskou a ekonomickou pyramidu kde na vrcholu pyramidy je pro 1 % elitních jedinců ráj a dole je pro zbytek lidí očistec. Ten, kdo může kontrolovat a manipulovat s velikým množstvím lidí ten se zde má božsky, co vlastně umožňuje malé elitě to, že může snadno manipulovat s velikým množstvím lidí a dělat z nich ubohé otroky? Základem pro manipulaci je sexuální agresivita a sexuální agresivitu nalezneme logicky u všech lidí, co se dostali mezi globální elitu.

Ostatně u zvířat je sexuálně silný samec vůdcem smečky, známé jsou kohoutí zápasy, které ukazují, co dokáže sexuální energie udělat z živého systému. Ženy se sexuálně podrobují mužům, protože vědí že muži mají silnou sexuální energii a že pokud jim budou vzdorovat že budou za to potrestané. Tak jako jídlo nasycuje tělo, tak sex zase nasycuje naše sebevědomí, lidi, co zde ekonomicky a ideologicky vládnou, mají veliké sebevědomí, díky tomu že je jejich sebevědomí od dětství sexem mnoho nasycené, a tak vyrostlo a může snadno manipulovat s lidmi, co mají malé sebevědomí. Podívejte se na prezidenty a ředitele z hlediska lásky k sexu a poznáte, že oni mnoho milují sex a nedokázali by bez sexu zde existovat!

Když býka vykleštíte připravíte býka o jeho sebevědomí a učiníte z něj ubohého vola který otrocky poslouchá člověka. Každá centralizovaná společnost se snaží pomocí nejrůznějších agresivních metod z lidí udělat voly, co mají malé sebevědomí, aby s těmito voly mohla snadno manipulovat elita, která má díky sexu veliké sebevědomí. Oddělit agresivně muže od žen, je klasickým agresivním ideologickým způsoben, jak z člověka učinit vola s malým sebevědomím, který je závislý na drogách. Tam kde mohou mít děti mezi sebou na veřejnosti sex a nikomu to nevadí, tam není ani centralizovaná společnost, která by se snažila v lidech zničit jejich sebevědomí. Dětská pornografe je zakázaná proto, aby dětem nenarostlo jejich sebevědomí, protože potom by už bylo obtížné s lidmi snadno manipulovat jako s voly, co mají malé sebevědomí. Sex je citová potrava a když zde v dětství není sexuální potrava, stane se z člověka vůl s malým sebevědomím!

Štítky: