Moje pokrytecká hra a moje pokrytecká pravidla

Pokrytectví je zde díky inteligenci. Vše zde jsou příčiny a jejich následky, ve snaze se mít dobře se z nás stali pokrytečtí herci co umí zahrát jakoukoli roli, aby dosáhli svého egoistického cíle. Proces proměny opice na člověka je založen na pokrytectví, čím více jsme pokrytci tím více jsme lidmi. Podívejme se na reklamu která nás klame, zde jde o ekonomické pokrytectví, stejně tak nás pokrytecky klame; umění, móda, náboženství, politika, pohádky, atd.

Vždy se ptej, komu pokrytectví přináší největší užitek a zjistíš že největší užitek z pokrytectví má elita, která egoisticky rozhoduje o nás bez nás. Moje pokrytecká hra a moje pokrytecká pravidla o tom je naše kultura založená na pokrytectví, pokud bychom z konzumní kultury eliminovali pokrytectví, tak se z nás stanou zase opice. Tak jako evoluce proměnila opici na člověka, tak evoluce i proměňuje naše pokrytectví na; reklamu, politiku, náboženství, filosofii, umění, atd. než začneš něčemu věřit tak nejprve prověřuj, jestli nejde o pokrytectví.

Druhá světová válka v nahotě odhalila pokrytectví naší konzumní kultury, s lidmi se zacházelo najednou jako by lidi byli jenom dobytek, který se může poslat na válečná jatka, mnoho miliónů lidí ve válce zbytečně zemřelo a mnoho hodnot se zničilo, a pachatelem je naše pokrytectví. V současnosti je zde pandemie kdy nosíme roušky abychom se ochránili před nakažením, pandemie je následkem našeho pokrytectví, vše zde jsou jenom příčiny a jejich následky. Není zde demokratický kapitalismus, je zde egoistický kariérismus, vládnou nám přeci pokrytečtí kariéristi, z díla poznáváme tvůrce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..