Moje já nechce být ubohé, jako je tvoje já

Vynakládáme mnoho století všude obrovské množství peněz a času na něco z čeho stejně nakonec není žádný užitek a zapomínáme na to, jak poznat naši psychiku, nebo postaru naši hříšnou duši, chceš-li něco ovládnout musíš to poznat do hloubky, bylo a bude! Naše psychika to je operační systém s velikou databází, který řídí naše tělo, problémem je zde kvalita operačního systému a kvalita databáze, většinou zde platí to, že pokud jsou rodiče ubožáci tak i jejich děti jsou ubožáci, to je zákon příčiny a následku.

Všechny snahy o to změnit k lepšímu člověka jsou k ničemu, z nuly nejde udělat číslo, je třeba nahradit globálně všechny lidi za autonomní inteligentní kovové roboty na akumulátory. Vše je zde evolučně dočasným experimentem, a tak se staré neustále za nové nahrazuje, člověk to byla testovací verze a robot je finální verze, nejsou na světě už nikde lidi tak zde s lidmi logicky nejsou nikde žádné problémy. Psychika člověka nebyla evolučně vytvořená k tomu, aby žil člověk jako otrok v civilizaci, člověk to je oblečená opice, co si zde hraje na to, co ve skutečnosti není. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Ego se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.