Moderování stránky pro adolescenty je na hovno

Moderátor stránky pro adolescenty, to je obrazně jenom uklízečka na veřejných záchodech, adolescenti co chodí na tyto veřejné stránky, si chtějí jenom psychicky anonymně ulevit, a jakmile se vyprázdní tak spokojeně odcházejí, pokud by zde nebyl moderátor, tak by měla tato stránka brzo nulovou návštěvnost. Z cizího krev neteče o tom to je, proto je práce moderátora stránky pro adolescenty mizerně ohodnocena a většina moderátorů to zde i brzo zabalí a jde dělat něco jiného. 
 
Přichází doba GVKB umělé inteligence a ta eliminuje moderátory, vše jde naprogramovat a nebude to trvat dlouho a nebudeme už potřebovat k ničemu vysokoškoláky a středoškoláky, protože je nahradí GVKB roboti s kravatou. Internet v současné ubohé podobě, nahradí GVKB čipy do hlavy.
 
Lidi nebudou už znát realitu a jejich těla bude ovládat GVKB čip a umělá GVKB inteligence, evoluce je jako lavina a tak nahrazuje staré novým. Mnozí namítnou, že lidi nebudou souhlasit s tím, že mají mít GVKB čip v hlavě, ten kdo bude dělat problémy při globálním očipování, ten bude policejními GVKB roboty eliminován a recyklován, zájem celku byl a bude nad zájmem egoistického jedince.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]