Abychom se nemuseli namáhat tak jsme na internetu vytvořili digitální zpovědnici bohužel se ukázalo, že zde už hříšníci evolučně vymřeli a každý si myslí že je svatý, protože nevěří na svaté pohádky. Obsah zpovědnice tak vytvářejí už jenom moderátoři a administrátoři, co si zde anonymně hrají na návštěvníky zpovědnice, pokud se někdo cizí pokusí na zpovědnici cokoli napsat nebo něco komentovat tak mu naprogramovaný automat zablokuje IP adresu na měsíc a smaže to co návštěvník zde napsal, a je zde nabídka na odblokování za peněžní příspěvek na provoz zpovědnice.

Problémem je zde to že obsah zpovědnice nemá informační kvalitu, a tak je zde malá návštěvnost, lidi milují jenom to, co je kvalitní, kvalitu je třeba ale zaplatit, kvalita nemůže být zadarmo. Problém s kvalitou obsahu mají všechny sociální sítě, a proto návštěvníkům brzo dojde to, že jsou sociální sítě k ničemu, a tak je přestanou používat. Vše je zde o nabídce a poptávce, jak si to každý udělá takové to on i má, správná cesta je v tom založit si vlastní zpovědnici na internetu, zde máte jistotu, že budete mít ze svojí práce užitek, pokud bude vaše moderní zpovědnice kvalitní. 

One thought on “Moderní zpovědnice”
  1. Dá se říct, že server zpovednice.cz už má nejlepší léta za sebou a žije pouze „setrvačností a ze vzpomínek na staré dobré časy“…..Osobně jsem tam byl mnohokrát zabanovaný, příspěvek nic neporušoval, problém byl v IP adrse, která mi je poskytovatelem čas odčasu měněna….. Nyní jsem využil toho, že ban skončil a nahlédl jsem na diskuzní příspěvky a dá se říct, že zpovědnice je stále v úpadku.
    Návrhy na zlepšení jsou odmítány (osobní zkušenost) moderátory i administrátory a pajk nereaguje ani na emaily…..

    zde https://necyklopedie.org/wiki/Zpovědnice je to dobře sepsáno, ale problematika okolo zpovednice.cz je poněkud větších, hlubších rozměrů…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..