Moderní civilizace proměnila lidi v pyšné lenochy

Vše je zde o protikladech a přímých úměrnostech, to jsou prioritní pravidla, podle kterých to zde funguje, evoluce neustále pomocí experimentů staré novým nahrazuje a tak jedinou jistotou zde jenom smrt je. Utrpení stvořilo život, podívejte se na roboty neznají utrpení a tak nejsou schopní být živí, mnoho hříšníků se podobá robotům, tím že neznají utrpení a tak myslí a žijí jako roboti. 
 
Naše konzumní kultura se snaží o to, abychom nepoznali utrpení, a tím z nás dělá roboty, ten kdo nepoznal peklo, ten nemůže poznat ani ráj. Ano, utrpení stvořilo člověka z opice, podívejme se na mučedníky, díky jejich utrpení došlo ke změnám v naší konzumní kultuře, a změnili jsme naše priority tak, že nemusíme žít už jako ubožáci. 
 
Za velikým životním dílem je vždy mnoho utrpení, talent to je malé semeno, ze kterého vyroste veliký strom, díky dlouhému utrpení, vše co rychle vzniká to i rychle zaniká, veliké hodnoty vznikají velmi pomalu a tak zde jsou i velmi dlouho. Lidi čekají zázraky, aby mohli vytvářet veliké hodnoty bez utrpení, jenže sliby se slibují a jenom blázni se radují. 
 
Moderní civilizace proměnila lidi v pyšné lenochy, co se uzavřeli do svojí konzervy, následkem je veliká konzumace drog a víra v dogmatické ideály které patří do snů a pohádek. Obrazně lze říci, že lidi tvrdě duchovně spí a není už možné je probudit, lidi potřebují psychické utrpení které je psychicky probudí tím utrpením je válka, ve které lidský život nemá žádnou hodnotu, vždy tomu tak bylo, že války lidi probudili a lidi pochopili co je realita a co je jenom iluze.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]