Moderní buržoazie na nás egoisticky parazituje

Vše prochází evolučním vývojem, a tak prošla evolučním vývojem i buržoazie, jenže nemoc a bohatství nikdo dlouho nedokáže utajit, bohatství je rakovinou politiky a ekonomiky. Každé bohatství je založeno na bídě, tak jako moc je založena na bezmocnosti, rovnost a svoboda je utopie tam kde existují daně, daně jsou moderní okovy, které z dělnické třídy dělají ekonomické otroky.

Práce za ubohou mzdu to je ekonomické otroctví, navíc přichází všude období veliké nezaměstnanosti a vrcholem všeho utrpení dělnické třídy je pandemie. Následkem je logicky potrat nebo antikoncepce, protože ekonomičtí otroci nechtějí, aby jejich děti byli ekonomickými otroky, výjimkou zde jsou příživníci z Indie, co se odmítají přizpůsobit konzumnímu otroctví ve vyspělé civilizaci.

Moje hra a moje pravidla, o tom je moderní buržoazie, co na nás egoisticky parazituje, ten, kdo odmítne přistoupit na egoistická pravidla hry musí počítat s trestem, co je dovoleno mocné buržoazii to je zakázáno bezmocné dělnické třídě.

Řešením je zde zavést globálně GVKB čipy do pitomé hlavy, pro nikoho nebudou výjimky nebo imunita, takto zde skončí buržoazie, co na nás egoisticky parazituje, konečně zde bude rovnost a svoboda pro všechny na věčné GVKB časy, na práci stroje na myšlení umělá inteligence o tom naše budoucnost je. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *