Moderátoři na zpovědnici

Na našem internetu kdysi dávno vzniklo modré anonymní internetové fórum, kde má každý možnost vyjádřit svoje myšlenky a ostatní na to reagují, jelikož mnoho návštěvníků se nechová optimálně tak zde jsou moderátoři, co trestají ty, co chybují, moderátoři a administrátoři si zde hrají na svaté bohy a jakákoli kritika jejich amatérské práce je tvrdě eliminována a drzý kritik je tvrdě potrestán.

To vedlo k tomu, že byla podána stížnost na policii, kterou podepsalo mnoho tisíc lidí, aby ona zjistila, kdo jsou tito moderátoři a poskytla tyto informace lidem, co si na moderátory ze Zpovědnice oprávněně dlouho stěžovali. Policie zjistila to, že jde o blázny, co jsou umístění v blázinci a zde jsou pod profesionálním dohledem psychologa a kouče, který se jmenuje Vit Kouba.

Logicky je zde otázka, proč se bláznům v blázinci povolilo, aby mohli dělat na internetové virtuální Zpovědnici moderátory a administrátory? V minulosti zde bylo u bláznů mnoho snah utéci z blázince a náklady na to, aby se bláznům znemožnil útěk z blázince byli veliké, tak to nakonec vedlo k tomu, že se bláznům umožnilo to, že mohou dělat na Zpovědnici moderátory.

Kdo si hraje ten nezlobí, častá obměna moderátorů a administrátorů na Zpovědnici je logická, protože se psychicky uzdravili, a tak byli z blázince propuštění na svobodu, občas se ale stane že se nějaký propuštěný blázen po nějaké době zase vrátí do blázince a jak se jeho starý profil na Zpovědnici obnoví.

Zákon zakazuje mediálně zveřejnit jména a adresy moderátorů a administrátorů ze Zpovědnice, taktéž je zakázáno zveřejnit na jakém pavilonu v blázinci jsou umístění, léčit a vyléčit o tom je práce lidí co se starají profesionálně o blázny v blázinci, psychická nemoc jde vyléčit stejně jako tělesná nemoc, akorát že léčení probíhá jinak! 

Zpovědnici naprogramoval a založil GVKB, často je zde dotaz, proč se Zpovědnice nemodernizovala, aby odpovídala současnosti? Zpovědnice je jako svatá bible, která nebyla od svého vzniku modernizována a nikomu to nevadí. Pokud vám na Zpovědnici zablokovali IP adresu je to signál, že je potřeba ekonomicky podpořit tuto stránku, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *