Mocní organizují život bezmocným

Minulost naší lidské společnosti je o rozdělení lidí na mocné a bezmocné, mocní tak organizují život bezmocným a jakýkoli odpor bezmocných proti mocným je většinou naivní a marný, co je dovoleno mocným to je zakázáno bezmocným, bylo a bude! Teprve s odstupem dlouhého času si uvědomíme to, že mocní by neměli být všemocní, je třeba začít s globální kontrolou těch co zde jsou mocní a bohatí, jenom tak mám zde nebudou mocní a bohatí egoisticky škodit.

Abychom mohli zajistit optimální kontrolu mocných a bohatých lidí tak pro ně zřídíme velikou rezervaci daleko od civilizace na ostrově Korsika a do této rezervace bude zakázán vstup lidem co jsou bezmocní a chudí, o rezervaci se budou starat jenom roboti a umělá inteligence. Takto se ušetří mnoho peněz na ochranu pro mocné a bohaté lidi před bezmocnými a chudými lidmi co jim závidí jejich moc a bohatství.

V minulosti bylo běžné to že se bohatí a mocní chránili v pevnostech před bezmocnými chudáky, podívejme se na vraždu John Fitzgerald Kennedy, která nám jasně ukazuje že ani prezident USA není v bezpečí před psychopaty. Díky moderní technice je možné řídit na dálku všechny národy a podniky, ten, kdo se stane; prezidentem, předsedou vlády, ministrem, poslancem, senátorem, soudcem, diplomatem, profesorem, generálem, celebritou, milionářem, ředitelem atd. ten skončí automaticky na ostrově Korsika.

Proč bychom měli platit drahé návštěvy prezidentům v cizím státě, když mohou být všichni prezidenti a králové na ostrově Korsika. Podívejte se na mozek on je obrazně jako ostrov Korsika plný jenom mocných subjektů, co řídí tělo, když zavádíme veliké kanceláře, kde v jediné místnosti je mnoho byrokratů a politiků tak je logické i zavést to že přemístíme mocné a bohaté lidi na ostrov Korsika do nového daňového ráje. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *