Moc je návyková droga pro egoistické pitomce

Jsi levným dočasným materiálem na evoluční pokusy, nejsi rozhodně tím, co děláš, tvoje práce to je jenom obchod, kdy za práci dostáváš mzdu, za kterou si koupíš to, co potřebuješ, a tak se dostáváš do začarovaného konzumního kruhu. Vše je zde hra, ve které je každá výhra dočasná, smrt to je konec hry a po smrti nic není.

Války a pandemie v nahotě odhalují to, že jsme pitomci, co dělají jednu pitomost za druhou, největší lidskou pitomostí je reklama, která nás klame od narození do smrti, reklama je založená na tom že z dálky mnohé vypadá lépe než z blízka, z dálky tak vypadá mocný člověk jako bůh a z blízka spatříme že je to vůl.

Vše je o egoistickém parazitování, kdy ti, co jsou nahoře, parazitují egoisticky na těch, co jsou dole, miliony mrtvých ve zbytečné válce to je statistika, ale když zemře v nemocnici starý prezident, tak je to najednou tragédie. Všemocné totality jednají s námi jako bychom byli jenom ovce, a elita to jsou naši svatí pastýři. Moc je návyková droga pro egoistické pitomce, je třeba začít dávat lidem do hlavy GVKB čipy, jenom tak zde zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *