Moc a bohatství je spojená s protekcí

Kdo ti pověděl, že jsi nahý? Člověk je jediný živý systém, který se stydí za nahotu, co je pravou příčinou toho že se stydíme za nahotu a tak se oblékáme? Příčinou je ztráta charakteru, zvířata mají charakter a tak se nestydí za nahotu a sex na veřejnosti, proč člověk ztratil v ráji charakter a tak byl vyhnán z ráje do konzumního očistce, kde máme trvale blbou náladu. 
 
Příčinou zde byl protekcionismus, protekce umožňuje dosáhnout úspěchu bez námahy stačí jenom obětovat charakter. Pokud bychom eliminovali protekcionismus tak se naše konzumní civilizace zhroutí! Moc a bohatství je spojená s protekcí, k čemu je vám vysoká škola, když nemáte protekci? 
 
Je naivní si myslet, že v kapitalismu není protekce, je zde taky protekce akorát je lépe skrytá a obtížně se dá dokázat, problém se zaostalými národy kde je u moci; Islám, Hinduismus, socialismus, komunismus, centralismus, monopolismus, oligarchismus, dogmatismus, atd. je problémem protekce a tím i veliké korupce, neber úplatky, nebo se z toho zblázníš. Dokud jako lidi nevyřešíme problém s protekcionismem do té doby zde nezvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, jak si to uděláme takové to i budeme mít.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu