Rubriky
2280

Mnoho lidí vystuduje vysokou školu, a přesto v životě nedosáhnou úspěchu, kde je chyba?

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Většina lidí na světě touží marně po úspěchu po celý život, a má blbou náladu a deprese z toho, že nemůže úspěchu dosáhnout, i když se vytrvale snaží dělat vše, co by mělo vést k jistému úspěchu. Mnoho lidí vystuduje vysokou školu, a přesto v životě nedosáhnou úspěchu, kde je chyba? Vědecky a statisticky jsem mnoho let vyhodnocoval příčiny úspěchu i subjektů a objektů, nakonec jsem dospěl k tomu, že klíčem k úspěchu jsou správné vědomosti, to je priorita, kterou se musíte řídit, pokud chcete být v životě úspěšní, komu není rady tomu není ani pomoci.

Teoreticky by vám měla vysoká škola poskytnout správné vědomosti, prakticky vám ale vysoká škola poskytuje nesprávné vědomosti, a dělá z vás idioty s titulem, což dokazují ubohé diplomové práce. V životě je vše o tom jak uspět ve veliké konkurenci, tam jde, je možné získat výhody a jistoty tam je i konkurence, je to jako ve sportu, v první lize jsou ti, co mají správné vědomosti, a tyto správné vědomosti i správně využívají. Správné vědomosti jsou v přírodě a lidové moudrosti, v Bibli nenajdete správné vědomosti, zde jsou jenom chybné velmi staré vědomosti.

Ekonomika a politika je o tom mít správné vědomosti, ten kdo myslí, ten i chybuje, a tak z něj zde i ubožák je. Poučte se z chyb, které dělají druzí a nikdy se nepoučujete z vlastních chyb, principy a limity jsou u všeho podobné, základním principem je zde příčina a následek, jak si to uděláš takové to i máš, snadná je cesta z vrchu dolů a těžká je cesta ze spodu nahoru. Neustále zde slyšíme pyšné prohlášení o tom, že něco zde bude na věčné časy, netrvá to ale dlouho, a ukáže se, že ty sliby byli jenom chyby!

Zde není kapitalismus, zde je konzervatismus, vše jsme násilně zakonzervovali, aby nám to dlouho vydrželo, a tak se nic neměnilo, podívejte se na ty, co jsou mocensky a ekonomicky dlouho nahoře, jak se snaží vše násilně zakonzervovat, a ten kdo se jim drze postaví (Jan Křitel, Ježíš Kristus, Jan Hus, Mahátma Gándhí, John Fitzgerald Kennedy, Vit Kouba), musí počítat s tím, že se z něj stane mučedník, kterého zabijí, aby nahnali jeho stoupencům strach. Násilí je snadno dostupné, ale násilí nic nevyřeší!

Je třeba restartovat konzumní civilizaci tak že zmizí konzervatismus a místo něj zde bude objektivismus, kdy dáme konečně lidem objektivní vědomosti díky kterým se lidi budou konečně mít zde lépe, stvořitelem všeho je zde napětí mezi protiklady a následkem zde je evoluce která nahrazuje staré novým, jde o to, aby konečně zvítězila zde; pravda nad lží, láska nad nenávistí, čistota nad špínou, aktivita nad pasivitou, moudrost nad hloupostí, atd.