Vše se mění, některé změny jsou pro nás dobré a jiné změny jsou pro nás zlé, změny nejsou jenom okolo nás, ale jsou i v nás, měníme se tělesně a psychicky od narození do smrti, pokud chceme porozumět času a prostoru ve kterém existujeme tak budeme muset nejprve pochopit to proč zde jsou změny? Změny jsou následkem napětí mezi protiklady a tato energie vytváří evoluční proces který pomocí změn odstraňuje chyby a nahrazuje tak chybné za správné.

Vše, co je zde živé to je materiálem na evoluční pokusy, a tak zde je po akci reakce, problémem je zde to že jsme závislí na mnohém a závislosti s námi manipulují, následkem jsou problémy. Mnohé problémy nejde vyřešit, a tak je zde snaha od problémů utéci pomocí drogy, nebo pomocí víry v zázraky.

Časem se všechny naše současné problémy vyřeší, bohužel časem vzniknou nové problémy, začarovaný kruh je zde v tom že se vše mění, mnohdy je zde proto snaha o to, aby se vše neměnilo takto vznikají; totality, monopoly, centralizace, propaganda, cenzura atd. vnímám čas a prostor jako testovací verzi a finální verze to je utopie, protože zde jsou změny.