Přeskočit na obsah

Mlýn na ubožáky

Na světě je velmi mnoho ubožáků, a tak se začali vyrábět mlýny na ubožáky, mlýn rozloží ubožáka na atomy a potom z těchto atomů složí bohatého a chytrého člověka, konečně tak ze světa v krátké době konečně zmizeli ubožáci, se kterými jsme měli jenom samé problémy a na světě byli jenom samí bohatí a chytří lidé.

Jak byl někdo nemocný nebo starý tak jeho problémy vyřešil mlýn na ubožáky, jenže najednou zde byla inflace u hodnoty všech lidí, dalším problémem zde bylo to že zde už nebyli nikde děti, protože lidi se už nemuseli bát smrti, dále všichni lidi vypadali stejně a pro zajištění identifikace měl každý pod kůží identifikační čip, skončilo násilí a konflikty, lidi už nelhali a nekradli, zrušili se peníze a soukromé vlastnictví.

Už zde nebyl potřebný stát vše začala řídit umělá inteligence, změnili se i zprávy a změnili se i knihy a filmy. Tak jako nikdo nechodí u nás do kostelů tak nikdo už nechodil do nemocnice a místo lékaře a nemocnice zde byl mlýn na ubožáky, pokud někdo zemřel tak jej stačilo dát do mlýna na ubožáky a on ožil a byl mladý a zdravý.

Lidi začali chodit nazí a nestyděli za nahotu, protože každý měl dokonalé mladé tělo a už zde nebylo rozdělní na muže a ženy, protože rozmnožovat se bylo možné v mlýnu na ubožáky, kde jste mohli zadat kolik chcete svých kopií a v jakém věku mají být tyto kopie, tak jako se to dělá u kancelářské kopírky. Byl zde právě nedostatek programátorů umělé inteligence, tak se programátor nechal nakopírovat na sto kopií a bylo po problému.  

Štítky: