Mluvit slušně je na hovno

Slušnost to je maska, pod kterou je schována neslušnost, žijeme v realitě, kde je každý jenom hercem, co zde hraje nějakou roli, abych nemusel jako čurák čekat dlouhou frontu u pokladny tak jsem použil jako čurák samoobslužnou pokladnu, který čurák ty samoobslužné poklady vymyslel a naprogramoval?

Neustále mám s těmito pokladnami nějaké problémy a musím jako starý čurák volat obsluhu, u rohlíků jsem nevěděl, jak se ten zasraný rohlík jmenuje, a tak jsem musel volat obsluhu, potom jsem namarkoval majoránku co potřebuji do sekané a pokladna nahlásila špatnou váhu u majoránky, když jsem chtěl namarkovat pivo, tak zase pokladna chtěla souhlas obsluhy, že jsem plnoletý, a přitom je mi už 68 let, naštěstí pán z obsluhy u mě už zůstal a pomohl mi s namarkováním brambor co vážili pět kilo, pomocí skenovací pistole co byla na dlouhém kabelu.

Podobné mám zkušenosti s pitomými bankomaty a chytrými mobilními telefony, je to celé na hovno, protože lidi mají v hlavě nasráno! Dneska jsem jako čurák navštívil fórum Zpovědnice a nějaký čurák mi smazal to co jsem tam napsal a potom mi zablokoval přístup na Zpovědnici pomocí IP adresy. Jedu autobusem 106 který končí na stanici metro Kačerov, jenže nějaký čurák rozkopal silnici, a tak jel autobus jinudy.  

Příspěvek byl publikován v rubrice Chyby se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.