Mluvení udělalo z lidí jenom bubliny, co se nafukují

Vím to, že ty nic nevíš, nečteš knihy, a zajímáš se jenom o hlouposti a máš ubohé závislosti, jsi jenom bublina, která je zde dočasně a nic po tobě zde nezůstane. Uvnitř tebe je prázdno, proto logicky ani nevíš kdo vlastně jsi, nejsi nic jsi bublina s nulovou hodnotou pro společnost a evoluci. Naříkáš na to, že se máš zle a že tě nikdo nemá rád, jenže okolo tebe jsou jenom samé prázdné bubliny.

Vše začalo okamžikem, kdy se lidi naučili mluvení, mluvení udělalo z lidí jenom bubliny, co se nafukují, protože zde dělají; krále, papeže, dalajlámu, rabína, guru, vůdce, proroka, kazatele, prezidenta, ředitele, celebritu, milionáře, soudce, profesora atd. vše je zde jenom hra o výhody, nadbytek je zde díky nedostatku.

Čas zde všemu kraluje, má na to čas, on dobré od zlého odděluje, dneska jsi nahoře, a zítra budeš dole, a nic zde po tobě nezůstane, tak pravil ten, kdo zde kdysi dávno žil, a jeho moudrost neustále používáme, protože on nebyl ubohou bublinou, s nulovou hodnotou, čerpáme moudrost od lidí, co jsou už mnoho století mrtví, těla to jsou dočasné nádoby, důležitý je obsah nádoby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.