Mít nebo nemít to je zásadní otázka vesmíru a života

Neustále jsme postavení před rozhodnutí mít to, nebo to nemít? Proč je tak těžké se často rozhodnout, jestli to mít nebo to nemít? Tím že cokoli máme tak tím i něco ztrácíme, máme děti, a tak ztrácíme čas a peníze, máme čas a peníze, a tak ztrácíme lásku a pravdu, nejde sloužit mnoha pánům jednomu pánu se zavděčíme a jiného pána tím rozhněváme.

Dneska jsem četl to, že naše průměrná mzda je vlastně minimální mzdou, ze které jde normálně žít, většina lidí u nás nemá možnost mít průměrnou mzdu a mají podprůměrnou mzdu, příčinou je populistický stát, který pro svoji existenci potřebuje veliké daně a veliké clo.

Státní populismus je založen na přerozdělování peněz podle populistického programu, vše je to jenom mediální pokrytecké divadlo. Populismus je tvrdou drogou pro všemocné elity, co nám centrálně vládnou, z prezidenta se tak stal reklamní maskot, který nemá žádné pravomoci něco změnit k lepšímu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Inteligence se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *