Mít nebo nemít svoje genetické kopie?

Většina lidí si naivně myslí že v jejich dětech pokračuje jejich duše, jablko přeci nepadne daleko od stromu. Skutečností že vaše duše umírá s vaším tělem a žádné pokračování zde není tím, že máte děti tak jenom produkujete levný materiál na evoluční pokusy. Pokud by zde člověk evolučně nevznikl tak by se nic nestalo, člověk je zde jenom dočasným evolučním experimentem a po jeho zániku zde budou autonomní roboti, jsme jenom otroci organizací, svoboda je dočasnou iluzí.

Mnozí otroci hledají smysl jejich života a nechtějí pochopit to, že otroctví je smyslem jejich života, bez otroctví nemá život smysl a logiku, otrokem je zde i otrokář který si hraje na prezidenta nebo milionáře. Často slyším od otroků, že mám veliký talent na to, jak udělat otrokům blbou náladu na dlouhou dobu tím, že jim nastavuji pravdivé zrcadlo. Pravda a láska je pro otroky něco co je jim cizí, a proto mají z pravdy a lásky strach.

Příspěvek byl publikován v rubrice Láska se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *