Místo slova otrokáři používáme slovo papaláši, je to jenom otázka módy

Z díla poznáme tvůrce, dílem papalášů je zde blbá nálada a veliká konzumace piva a cigaret, stala se z nás zaostalá chudá kolonie a z lidí se zde stali ekonomičtí otroci, statistika je jasná, jsou zde otrokáři, sluhové otrokářů, otroci, tak to zde funguje už velmi dlouho, všechny snahy o změnu k lepšímu jsou jenom marnost.

Místo slova otrokáři používáme slovo papaláši, je to jenom otázka módy, která rozhoduje tom jak co zde pojmenujeme. Prý zde je demokracie, ve které si můžeme zvolit takové politiky, co nám zajistí lepší budoucnost, když jsem se podíval na lidi, co kandidovali na funkci prezidenta tak jsem tam nenašel politika který by nám dokázal zajistit lepší budoucnost a našel jsem tam jenom samé papaláše.

Média nám tvrdí jak se máme dobře jak se plní plány a že nám bude líp, ptám se, a kdy nám bude stejně dobře, jako se mají lidi třeba ve Švýcarsku? Nechceme sliby, chceme činy, je třeba zmenšit; daně, clo, poplatky, regulace, dotace, počet státních zaměstnanců, podporu příživníkům co žijí jenom ze sociálních dávek, atd. musíme zastavit tu ekonomickou rakovinu, která zde existuje díky papalášům.