Přeskočit na obsah

Místo peněz a státu zde bude virtuální realita

Ano, každý je loutkou, kterou ovládají jeho závislosti, mnozí si myslí naivně to, že je neovládají jejich závislosti jako loutku, jde zde o to, že se naučili profesionálně hrát nějakou roli, aby mohli oklamat sebe nebo cizí lidi. Představme si, že by zde byl GVKB kontrolní sledovací globální dokonalý systém, který by v reálném čase sledoval lidi na celém světě a věděl o nich vše, a tak by si lidi nemohli hrát na to co ve skutečnosti nejsou.

Jakýkoli pokus o lež nebo krádež by byl takto zablokován u všech lidí, mzdy a ceny u zboží a služeb by určovala jenom GVKB umělá inteligence podle aktuální situace, už bychom nepotřebovali k ničemu všemocný egoistický stát, který s námi zachází od narození do smrti jako s malými dětmi. Nebylo by zde hledání zaměstnání, každý by dostal přidělenou práci a tu by dělal profesionálně, skončila by reklama, co nás klame a dělá z nás hlupáky a tím i chudáky.

GVKB sledovací systém by byl založen na tom, že by měl každý v hlavě kontrolní inteligentní čip, který by hříšný mozek odříznul od hříšné reality a mozek by znal jenom svatou virtuální GVKB realitu ve které nejsou hříšníci. Ano, civilizace je zde díky manipulaci, nová digitální čipová doba bude logicky spojená je novou formou manipulace s lidmi, místo peněz a státu zde bude virtuální realita ve které je pravda a láska, když to s hříšníky nejde už po dobrém, tak se to vyřeší po zlém, vše je o tom, aby lidi nedělali chyby, díky tomu že už nebudou mít příležitost dělat chyby.

Štítky: