Minimalismus eliminuje pitomce

Ve virtuální realitě bude každý nulou s nulovou možností jakéhokoli úspěchu, nebude zde protekce ani výhody, vše zde bude jenom dočasnou iluzí. Nebudeme už mít pitomá hříšná genetická těla a budeme jenom specializovanými programy v operačním globálním GVKB systému, nebude zde toužení a soužení.

Pitomci žijí v naivní iluzi, že konzumní společnost, zde bude pořád, a že pitomce nenahradí stroje a programy. Vše jde naprogramovat a optimalizovat tak že už organizace nebude k ničemu potřebovat pitomce, nejsou pitomci tak zde nejsou pitomosti, s příchodem GVKB umělé inteligence se zhroutí konzumní pitomá společnost složená jenom z hříšných pitomců.

Současná pitomá konzumní společnost, je založená na rozdělní pitomců na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, pokud by zde byla emancipace tak by se konzumní společnost zhroutila ekonomicky a politicky. Tím že jsme rozdělili pitomce na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, jsme vytvořili konzumní očistec plný pitomců a hříšníků, války a pandemie v nahotě odhalují to, že jsme hříšnými pitomci.

Přichází nová doba, ve které se stroje a programy začínají učit, a tak se stávají pro nás stroje a programy našimi konkurenty. Jakmile bude pro organizaci výhodné nahradit pitomce za robota tak to organizace udělá, a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti v továrnách budou vyrábět roboty, pitomci se začnou globálně povinně skenovat a po naskenování se jejich pitomá těla eliminují v krematoriu, informace získané ze skenování se použijí k tomu, aby GVKB roboti mohli snadno nahradit všechny pitomce. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *