Mimozemský virus, který způsobí globální genocidu

Současná pandemie není nic proti tomu, že už evolučně brzo zde bude mimozemský virus, který způsobí globální genocidu, tento virus nepůjde nijak diagnostikovat a nebude způsobovat smrtelnou nemoc, naopak bude lidem zlepšovat jejich zdraví a prodlužovat jejich věk na trojnásobek, a tak budeme běžně umírat ve 200 letech. Špatnou zprávou je to že budeme virem sterilizovaní, a tak nebudeme mít moci děti to bude znamenat genocidu.

Proč nás virus sterilizuje? Jde o virus, který vytvořila mimozemská umělá inteligence v laboratoři, aby se tak mohla nenásilně zbavit svých genetických konkurentů, je to bakteriologická mimozemská zbraň. Otázkou bude jde o výtvor mimozemské inteligence, nebo je to výtvor který unikl z lidské laboratoře? V globální statistice zmizí kolonka, kolik se narodilo lidí tento den, tak jako nám docházejí zásoby u ropy a plynu, tak začnou docházet otrokářům zásoby ekonomických otroků.

Příspěvek byl publikován v rubrice Chyby se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..