Mimozemské civilizace daně nevybírají

Pokud ve vesmíru existuje mimozemská vyspělá civilizace, je zde otázka a platí tam mimozemšťané daně? Většina z vás si naivně myslí že logicky musí mimozemšťané platit svému státu daně, protože z čeho by jejich stát ekonomicky existoval?

Podle mě je to celé jenom o evoluční vyspělosti civilizace, zaostalé civilizace vybírají násilím daně a vyspělé mimozemské civilizace daně nevybírají a stát žije z toho že podniká, jako každá jiná organizace. Proč je v naší civilizaci tolik organizací, které nepodnikají a žijí tak z daní, nebo jinak chytře parazitují na státu.

Každý problém má svojí příčinu, to že je zde přerozdělování peněz, které umožňuje těm co jsou nahoře se mít dobře, je způsobeno selháním kontroly nad organizacemi. Když kocour není doma tak myši mají hody, tím kocourem je konkurence, tam kde není konkurence tam je rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Socialismus nefungoval protože zde nebyla konkurence, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jak eliminovat centralizaci a monopoly? Je zde jednoduché řešení nahradíme lidi za roboty, roboti budou v továrně vyrábět roboty, takto zde bude vyspělá civilizace ve které se neplatí daně a kde není rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole. Lidi se odsunou z civilizace do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi přestali rozmnožovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..