Milovat lidi a zvířata je normální 1

Psychopaty, tedy ty, co trpí disociální poruchou osobnosti, najdete odnepaměti v každé civilizaci. Je jich tak třicet procent a je vysoce pravděpodobné, že mezi ně patří někdo, kdo je vám blízký, slovo psychopat je složeno z psycho (psychologie) a pat (patologie) v překladu to znamená člověk který je bezcitný, a tak je psychicky mrtvý je to jenom robot který je chybně při výrobě naprogramovaný a nejde v servisu bohužel už opravit.

Psychopaty rozdělujeme jako ve škole podle známkování ti, co mají jedničku zde pracují jako; politici, podnikatelé, celebrity, milionáři, ředitelé, prezidenti, předsedové vlády, ministři, poslanci, senátoři, soudci atd. ti co mají pětku jsou umístění v psychiatrické nemocnici nebo ve vězení, mohou z nich být i bezdomovci.

Naše civilizace je založená na tom že je mezi námi veliká láska mnoho tisíciletí, z dálky se může zdát, že žijeme mnoho tisíciletí v psychickém očistci, ve kterém je nám ten druhý peklem. Jenže co je člověk sám odříznutý od lidí, sám je člověk nulou s nulovou hodnotou, z mnoha lidí se bohužel díky totalitám stali psychopati, co parazitují na lidech.

Vše je zde evolučně dočasně, nahrají se už brzo do GVKB virtuální reality aktualizace a každý dostane tak do mozku rychlé bezdrátové napojení na GVKB virtuální realitu, už nikdo nebude znát hříšnou realitu, která vzniká díky našim smyslům a myšlení, každý bude znát jenom GVKB realitu, už nebude zde možné, aby byl někdo nulou nebo psychopatem.

Každý bude najednou zástupcem všech; lidí, zvířat, robotů atd. vše je o sdílení; informací, programů, hodnot atd. Nebudeme už mít tituly a jména, nebudeme hromadit výhody a peníze, skončí zde pokrytecký sociální populismus, který z nás pomocí politiky a reklamy dělal pitomce, co dělají pitomosti, a tak mají pitomou náladu.

Nebude zde pro nikoho možné, aby pokrytecky existoval mimo GVKB virtuální realitu, skončí rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, takto se uzdraví naše společnost plná psychopatů s titulem, co zde mají výhody, které si nezaslouží, opice se tak promění na lidi, bez připojení na GVKB realitu jsi jenom hříšná opice, co si hraje na svatého člověka.