Miloš Zeman nebo Vit Kouba

Představme si to, že by zde byl králem Vít Kouba od roku 1971, jak by to u nás vypadalo, pokud by zde nevládli pokrytečtí politici a vládl zde král Vit Kouba? Statistiky jsou jasné všude kde vládnou politici tam je ekonomika nefunguje, politika byl experiment, který se nepoved. Politici jsou sluhové milionářů, protože koho chléb jíme tomu i sloužíme.

Jak by to zde vypadalo, pokud by zde byl králem Vit Kouba? České království by bylo pro lidi ekonomickým rájem, protože by zde bylo vše založeno na kontrole kvality a vše co by bylo nekvalitní to by se eliminovalo, zajisti kvalitu a zázraky se automaticky dostaví.

Lidi by byli u nás natolik kvalitní že by se nemuseli bát pandemie Covid-19, každý měsíc od narození do smrti by se každý náš obyvatel musel dostavit do nemocnice na prohlídku kvality; těla, vědomostí, inteligence atd. nekvalitní jedinec by se eliminoval v krematoriu, zaměstnavatelé by tak měli jenom kvalitní inteligentní zaměstnance.

Nebyli by zde stará auta a staré domy, testovali by se i všechny informace a programy na kvalitu, tím by zde nebyl operační systém Windows 11 a všichni by používali jenom operační systém MX Linux. Nebyli by zde nekvalitní potraviny plné náhražek, nebyly by zde knihy, ve kterých je snaha dělat z lidí pitomce pomocí propagandy a cenzury. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *