Miloš Zeman je genetický zmetek

https://www.flickr.com/photos/gvkb/34885775643/

01
Význam našeho těla je podceňován, a tím se dostáváme do deprese, máme mnoho priorit, které se snaží význam těla odsunout a tvrdí nám to že naše tělo není pro nás důležité, a že důležitější je; štěstí, láska, pravda, úspěch, výhody, jistoty, moc, bohatství, popularita, facebook, televize, škola, sport, drogy, sex, atd. když najednou díky podceňování naše tělo onemocní, tak nám dojde to, jak je naše tělo pro nás důležité. Lidí je na světě jako much a v tom je jádro problému, hodnotu má zlato protože je ho zde nedostatek, vzduch nemá žádnou hodnotu, protože je ho zde dostatek. 
02
Pokud dlouho hledáte marně dobré zaměstnání, tak vám dojde, že pro tento konzumní svět nemáte žádnou hodnotu, a že pokud spácháte zbaběle sebevraždu, tak že to bude konzumnímu sobeckému světu jedno, jsme všichni jenom číslem v globální statistice. Za druhé světové války došlo k tomu, že Nacistická ideologie vraždila židy po milionech v plynových komorách, tím se v nahotě ukázalo to, že lidí je na světě jako much, a vraždit lidi po milionech v plynových komorách, je v této sobecké kultuře zcela normální. 
03
Všude je dneska blbá nálada, je to tak snadné propadnout konzumaci slivovice a cigaret, proč neuniknout do světa chemických iluzí, chudáci zase unikají do světa náboženských iluzí, kdy věří na to, že ten jejich Bůh učiní zázraky. Není zde žádný Bůh nad námi, co by dokázal učinit pro tebe zázraky, vše je zde jenom evoluční experiment, ty jsi jenom pokusný levný genetický materiál pro evoluční experimenty, s krátkou životností. 
04
Smrtí těla vše končí, duše umírá s tělem, a neodchází do očistce ani do ráje, to jsou jenom pohádky! Ježíš Kristus je pohádková postava, není to člověk z masa a kostí, proto jako pohádková postava mohl dělat zázraky, všechny svaté knihy, to jsou pohádky pro dospělé! Dospělost znamená pochopit to, že realita je založená na lidové moudrosti, a ta praví že dobrota je žebrota, za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest, život je o stlaní postele, jak si usteleš tak si i lehneš! 
05
Když Miloš Zeman prohlásil, že jeho zdravotní stav je dobrý, a že bude zase kandidovat na prezidenta, tak jsem to dlouho nechápal? Nakonec mě došlo, že pro Miloše Zemana je funkce prezidenta tvrdou drogou, na které je on psychicky závislý, obrazně řečeno, tuční staří kapři, si nevypustí státní rybník, kde se mají velmi dobře. 
06
Kaprů je zde mnoho, ale není zde pro ně dostatek stáních rybníků, i ty jsi kaprem, který touží po tom být ve státním rybníku, a mít se zde dobře. Ve sportu je to jednoduché, jsi starý tak jsi vyloven ze státního rybníku, a místo tebe je zde někdo mladý, opakem sportu je politika to vám už došlo, politika se stala zaopatřovacím ústavem pro staré ubožáky, co by se už nedokázali uplatnit v soukromém podnikání. 
07
Co je to vlastně politika? Politika to jsou továrny na dezinformace, pomocí dezinformací dělají politici z voličů idioty, co pracují za malé mzdy, a mají mnoho dluhů díky; daním, poplatkům, clu, atd. 
08
Peníze těch co zde poctivě pracují, mizí do daňových rájů na tajná konta lidí, co zde mají výhody a jistoty, jde o globální elitu, co má k dispozici soukromá letadla, a bydlí ve velikých rezidencích, z utrácení poznáváme kdo je zde ubožákem, a kdo je zde milionářem. 
09
Milionáři velmi dobře pečují o svoje tělo a tak se dožívají dlouhého věku, naopak ubožáci umírají brzo, díky tomu že se nestarají o svoje tělo. Vše směřuje zase k veliké světové válce, ceny zlata stoupají, protože pro vedení dlouhé války, je potřebné mít zlato na; zbraně, potraviny, léky, atd.
10
Kvalitu poznáte podle toho že to dlouho vydrží, vše co je zde nekvalitní, to zde i krátce vydrží, je jedno jestli zde jde o; služby, zboží, umění, informace, programy, lidi, politiku, ekonomiku, atd. nikdo není tak bohatý, aby si mohl dovolit šetřit na kvalitě, tam kde se šetří na kvalitě, tam se lidem zle žije, a tak lidi utíkají jinam, kde se na kvalitě nešetří, dokud tento princip lidi a společnosti nepochopí, do té doby nebude mít život lidí zde logiku a smysl.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu