Milion milionářů ovládá celý lidský svět pomocí peněz, vše je zde za peníze

Kontrolovat a manipulovat to je digitální ekonomika, místo fyzické války je zde ekonomická válka. Milion milionářů ovládá celý lidský svět pomocí peněz, vše je zde za peníze, nemáš peníze tak jsi zde jenom ekonomickým otrokem, který žije ve strachu, že se z něj stane bezdomovec. Následkem je logicky deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, umění, rodiny, atd. politici jsou jenom sluhové milionářů, každý je zde tím komu slouží, svoboda je iluze.

Vždy zde bylo rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti, každý egoista se snaží o to, aby byl zde úspěšný a měl se dobře, dobrota je zde žebrota. Vše se vyplatí dělat jenom ve velkém rychle a levně, když egoisticky parazitovat, tak jako prezident nebo ředitel ve velkém, a neparazitovat jako nepřizpůsobivý příživník v malém.

Dělnická práce je zde už jenom trestem, pro ty co se nenaučili parazitování, problémem je že přichází umělá inteligence a roboti, tím se vše začíná od základů měnit a nebude to trvat dlouho, a místo lidí zde v civilizaci budou roboti a počítače.