Microsoft Windows 11 bestseller

Všude na světě se začínají prodávat knihy o Windows 11, všechny knihy o Windows 11 jsou obrazně jako knihy o vaření jídla, pomocí kterých se naučíte tomu, jak správně ovládat Windows 11, na počátku je teoretický návod a potom následuje praxe ve které se naučíte tomu, jak být v nějaké specializaci profesionálem.

Není zde jenom operační systém Windows je zde i mnoho jiných operačních systémů a každý operační systém se na něco specializuje, často zde jsou na internetu spory o to, jaký operační systém je optimální? Stejně tak zde jsou i spory o to jaký je nejlepší počítač a jaké jsou nejlepší programy v počítači, na internetu je zase spor o to, jaké stránky a portály jsou nejlepší?

Milujeme to, co je nejlepší, protože chceme být nejlepší! Vše je zde cesta do cíle a jde o to jaké máme cíle? Většinou považujeme za nejlepší to, co se nejlépe prodává, nebo to co je populární, minulost nás poučila často o tom, že nejlepší nemusí nutně být to co se dobře prodává nebo je to populární!

Podívejme se třeba na knihy, co byli v minulosti populární a dobře prodejné a dneska je nikdo už nečte, čas má dost času na to, aby poznal, co má trvalou hodnotu a co má jenom dočasnou hodnotu. Čas a prostor se točí okolo organizování a organizací, vše je zde vytvořeno a nastaveno k tomu, aby to sloužilo nějaké organizaci!

Stát to je organizace která lidem organizuje jejich život od narození do smrti, každý operační systém organizuje programům jejich práci, logicky je zde otázka, a proč jsou s každým organizováním veliké problémy?

Problémy zde jsou díky změnám, se kterými se nepočítalo, je to jako když je zde; konflikt, válka, pandemie, reforma, katastrofa atd. vše je zde nejisté a jenom smrt je jistá, ale o tuto jistotu nikdo nestojí!

Výrobci vyrobí nové moderní počítače a následkem je potřeba naprogramovat nové operační systémy pro moderní počítače a tím vzniká začarovaný kruh neustálého se učení novému, nebude to už trvat evolučně dlouho a v továrnách se začnou ve velkém vyrábět autonomní inteligentní roboti na akumulátory a najednou zde bude robot vysokoškolák co nahradí lidské vysokoškoláky.

Otázkou je budeme ještě k něčemu potřebovat počítače a internet, když nás roboti násilně odsunou z civilizace do rezervací a my zde budeme žít s nazí a hladoví jako divoká zvířata stylem z ruky do huby, vše je zde dočasným evolučním experimentem, člověk to byla testovací verze a finální verzí je robot! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *