Mezinárodní den pravdy a lásky

Život bez pravdy a lásky je pro nás očistcem, následkem je mnoho problémů, na které nemáme řešení, žijeme všichni v konzumním blázinci, kde nikdo není normální natolik aby byl plný pravdy a lásky, příčinou je zde špatná práce, ze které je nám psychicky špatně, vše začalo používáním ohně, všechna zvířata se ohně bojí a jenom člověk se ohně nebojí, oheň nám přinesl mnoho výhod, ale s výhodami přišlo i mnoho nevýhod.

Evolučně pomalu a jistě postupujeme od jednoduchého života ke složitému životu, na člověka se dneska pohlíží jako by to byla věc, která je zde na to, aby společnosti otrocky sloužila, jenže člověk není věc je to živý složitý organismus a pokud se s člověkem zachází bezcitně jako s věcí tak z toho člověk onemocní a stane se z něj tak blázen který žije v konzumním blázinci.

Potřebujeme, aby nám už nevládli blázni a vládli nám roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty, už zde nebude u lidí rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, lidi se odsunou z civilizace do rezervace, a tak zde skončí pro lidi konzumní blázinec a tím v civilizaci zvítězí pravda a láska pro stroje a roboty, co si každý v rezervaci uvaří to si i sní, zde nebudou daně a stát, jak si to zde každý udělá takové to on zde bude i mít zde už nebudou problémy s ekonomickými parazity.  

Příspěvek byl publikován v rubrice Láska se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.