Mediální a reklamní bludy je třeba optimálně eliminovat

Nahradíme lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, lidi to jsou jenom oblečené opice a jakékoli snahy z opice udělat robota jsou naivní, zaměstnavatelé potřebují inteligentní roboty, co pracují jako roboti na akumulátory, a tak jim vyhovíme a lidi v krematoriu eliminujeme.

Mediální a reklamní bludy je třeba optimálně eliminovat, to, co nejde už opravit to se musí novým nahradit, když uděláte jídlo, které není k jídlu tak jej vyhodíte a uděláte jídlo znovu tak aby bylo k jídlu, člověk to byla testovací verze, co se evoluci bohužel nepovedla a GVKB robot je finální verze.

Vše je zde mnohým limitováno, a tak všechny snahy o to z oblečené opice udělat robota jsou naivní a marné, tak jako jsme koně nahradili za auta, tak lidi nahradíme za roboty, tím zde logicky skončí svaté bludy, které na nás parazitovali mnoho tisíciletí.

Proč vlastně lidi rádi vytvářejí bludy? Jde o psychické nemoci, psychicky zdravý člověk si informace ověřuje, a tak nevěří tomu co si neověřil, dobrota je přeci v konzumním očistci jenom žebrota.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *